Deelnemers enkel

KLASSE 1

1 Ronald Vijverberg TTV Avanti
2 Dustin Eier TTV De Sprint
3 Devin Wassink Blauw-wit / Trias
4 Peter Liu Alexandria '66
5 Hans Speek Vined
6 Alex Karremans Taverzo
7 Paul van Oord GSVA
8 Nick Zander TTV Megacles
9 Jan Kootstra DOV Leeuwarden
10 Erryshar Filomena Alexandria '66
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 1

1 Peter Kopetzky Taverzo
2 Gerald van Grunsven TTV Herpen
3 Sem Roelofs TTV Hercules
4 Tim Vinck TTV Asterix
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 2

1 Frederique van Hoof TTV Stiphout
2 Arthur Brans Helmond '57
3 Ine Korthout N.O.N.
4 Karin Geuns TTV Megacles
5 Melle de Boer DOV Leeuwarden
6 Martin Plantinga DOV Leeuwarden
7 Demi Ronda Alexandria '66
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 2 

1 --- ---
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 3

1 Monique La Brijn Redeoss
2 Yannick Paredis TTV Budilia
3 Sjef Claessens LGSV Veghel
4 Yannick Versprille TTV Irene
5 Stefan van Bergen I.S.B.V.
6 Gerard Rutting GSVA
7 Corine Kos DOING
8 Jos van den Schoor TTV Megacles
9 Eric Sedee TTV Megacles
10 Israel Bartelink Groeneveld TTV Hilversum
11 Gert Bolmer Red Stars
12 Machiel Kollaard De Brug
13 Erik de Kruyff De Brug
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 3 

1 Katinka v/d Wees Taverzo
2 Christiaan Sterenborg WTTC Winschoten
3 Erwin van Eck TTV Never Despair
4 Debby Kipp TTV Asterix
5 Andre de Knegt Taverzo
6 Femke Cobben TTV Fortus
7 Bruno Constancia Alexandria '66
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 4

1 Femke v/d Stadt TIAN
2 Mark Alberti Hotak '68
3 Job Duijndam Redeoss
4 Kees La Brijn Redeoss
5 Dave Bol TTV Venlo
6 Antonio Bovee I.S.B.V.
7 Stefan van der Wielen N.O.N.
8 Thomas Kos DOING
9 Stijn Wehgs TTV Megacles
10 Henk Kiggen TTV Megacles
11 Mark Koenen TTV Megacles
12 Danielle Paes TTV Megacles
13 Evelien van Dam ATTC
14 Hans Nijmeijer GSV Rijssen
15 Melanie Vullings TTV Megacles
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 4 

1 Anita van der Voort N.O.N.
2 Adriaan Vermond DOING
3 Klaas Haanstra ISVA
4 Bas Rongen Hotak '68
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 5

1 Ankie van der Kinderen Helmond '57
2 Lienke Freriks De Toekomst
3 Erwin Stegeman De Toekomst
4 Geert Zeelte De Toekomst
5 Kelly Creemers I.S.B.V.
6 Ankie Muysers I.S.B.V.
7 Wilbert Litjens I.S.B.V.
8 Karlijn Tolboom GSVA
9 Frank Drieman GSVA
10 Olaf Nijs TTV Megacles
11 Patrick Pollaerts TTV Megacles
12 Silvia Bekkema DOV Leeuwarden
13 Wouter Verhoeve GSV Rijssen
14 Gerben Bennink GSV Rijssen
15 Ida Besier HBC
16 Esther Brink De Brug
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 5 

1 Mariëlle Boers TTV Dedemsvaart
2 Ivana Maas De Batswingers
3 Silvia Polstra Swift (D)
4 Koen Bongers TTV Return Oss
5 Anita Mertens TTV Smash
6 Alma van Gils GSVA
7 Gertjan Bolle GSVA
8 Harry Elsendoorn GSVA
9 Ed de Winter Alexandria '66
10 Stephan Scholten GSV Rijssen
11 Cobi Stitselaar GSVA
12 Marion Steehouwer De Brug
13 Ivo Brouwer Alexandria '66
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 6

1 Ingrid Jonk Polisport Schagen
2 Adrie van der Meer DOV Leeuwarden
3 Rahim Azdhari I.S.B.V.
4 Sjoerd Koetsier GSVA
5 Marcel Leyten BGS Brunssum
6 Lucas Kos DOING
7 Monique Bouten TTV Megacles
8 Joost Notenboom TTV Megacles
9 Ad Smolenaars TTV Megacles
10 Ine Vaessen TTV Megacles
11 Timothy dos Santos Alexandria '66
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

KLASSE 6 

1 Carlijn Beers TTV Never Despair
2 Mark Somers Helmond '57
3 Janske Lenders TTV Asterix
4 Annette Aerts I.S.B.V.
5 Henriëtte Smids Vincken GSVA
6 Sabine van der Vlist GSVA
7 Chaty van den Heurik TTV Megacles
8 Esther Brand Alexandria '66
9 Stephen Jhingoer Alexandria '66
10 Wim Verstegen LGSV Veghel
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

Deelnemers Schuiftafeltennis

1 Taca Bleijerveld TTV Rijnsoever
2 Willem-Peter Vixseboxse TTV Rijnsoever
3 Mark Hofman GSVA
4 Deston Schenk TOGB
5 Indra van Hattem Mytylschool De Brug
6 Karlijn de Kruijf Mytylschool De Brug
7 Felicity Joy van der Wilk Mytylschool De Brug
8 Huseyin Akpinar Mytylschool De Brug
3 noggeendeelnemers2018 verenigingNKpara2018

Deelnemers dubbel

DUBBEL KLASSE 1

1 Gerald van Grunsven (TTV Herpen) Sem Roelofs (TTV Hercules)
2 Dustin Eier (TTV De Sprint) Devin Wassink (Blauw-wit / Trias)
3 Ronald Vijverberg (TTV Avanti) Peter Liu (Alexandria '66)
4 Alex Karremans (Taverzo) Hans Speek (Vined)
5 Peter Kopetzky (Taverzo) Demi Ronda (Alexandria '66)
6 Erryshar Filomeno (Alexandria '66) Nick Zander (TTV Megacles)
3 nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport

DUBBEL KLASSE 2

1 Frederique van Hoof (TTV Stiphout) Yannick Paredis (TTV Budilia)
2 Ine Korthout (N.O.N.) Gerard Rutting (GSVA)
3 Melle Boer (DOV Leeuwarden) Martin Plantinga (DOV Leeuwarden)
4 Karin Geuns (TTV Megacles) Jos van der Schoor (TTV Megacles)
3 nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport

DUBBEL KLASSE 3

1 Mark Alberti (Hotak '68) Bruno Constancia (Alexandria '66)
2 Mariëlle Boers (TTV Dedemsvaart) Femke Cobben (TTV Fortus)
3 Monique La Brijn (Redeoss) Erwin van Eck (TTV Never Despair)
4 Bas Rongen (Hotak '68) Christiaan Sterenborg (WTTC)
5 Tim Vinck (TTV Asterix) Debby Kipp (TTV Asterix)
6 Yannick Versprille (TTV Irene) Gert Bolmer (Red Stars)
7 Corine Kos (DOING) Thomas Kos (DOING)
8 Kylian Oelrich (Alexandria '66) Andre de Knegt (Taverzo)
9 Femke v/d Stadt (TIAN) Stefan van Bergen (I.S.B.V.)
10 Katinka v/d Wees (Taverzo) Adriaan Vermond (Doing)
11 Machiel Kollaard (De Brug) Erik de Kruijff (De Brug)
12 Lucas Kos (Doing) Israel Bartelink Groeneveld (TTV Hilversum)
3 nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport

DUBBEL KLASSE 4

1 Stefan van der Wielen (N.O.N.) Anita van der Voort (N.O.N.)
2 Henk Kiggen (TTV Megacles) Mark Koenen (TTV Megacles)
3 Olaf Nijs (TTV Megacles) Stijn Weghs (TTV Megacles)
4 Klaas Haanstra (ISVA) Ed de Winter (Alexandria '66)
3 nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport

DUBBEL KLASSE 5

1 Ivana Maas (De Batswingers) Ida Besier (HBC)
2 Silvia Polstra (Swift (D) Ankie der Kinderen (Helmond '57)
3 Geert Zeelte (De Toekomst) Erwin Stegeman (De Toekomst)
4 Anita Mertens (TTV Smash) Ivo Brouwer (Alexandria '66)
5 Wilbert Litjens (I.S.B.V.) Rahim Azdhari (I.S.B.V.)
6 Gertjan Bolle (GSVA) Harry Elsendoorn (GSVA)
7 Karlijn Tolboom (GSVA) Alma van Gils (GSVA)
8 Frank Drieman (GSVA) Cobi Stitselaar (GSVA)
9 Patrick Pollaert (TTV Megacles) Ad Smolenaars (TTV Megacles)
10 Marion Steehouwer (De Brug) Esther Brink (De Brug)
3 nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport

DUBBEL KLASSE 6

1 Janske Lenders (TTV Asterix) Monique Luna-Bouten (TTV Megacles)
2 Esther Brand (Alexandria '66) Timothy dos Santos (Alexandria '66)
3 nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport nk paratafeltennis 2018 rotterdam topsport
NK Para Tafeltennis 2018

Topsportcentrum Rotterdam
van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

info@paratafeltennis.nl

Partners

© Copyright 2017-2018 NK Para Tafeltennis i.s.m. de NTTB - All rights reserved.
Powered by Xenodesign